Oppo Find 9 ze Snapdragonem 835?

Kilka dni temu Qualcomm zapowiedział nowy procesor Snapdragon 835. Niewykluczone, że jednym z pierwszych smartfonów, który zostanie w niego wyposażony, będzie Oppo Find 9.

O Oppo Find 9 po raz pierwszy usłyszeliśmy w maju bieżącego roku, gdy w sieci pojawiło się rzekomo pierwsze jego zdjęcie, przedstawiające urządzenie z ekranem niemalże pozbawionym ramek.Wówczas pojawiło się niewiele informacji na jego temat, oprócz szczegółów dotyczących bardzo efektywnego systemu szybkiego ładowania VOOC, opracowanego przez inżynierów Oppo. Technologia według deklaracji producenta, pozwala w pełni naładować baterię 2500 mAh w czasie zaledwie 15 minut.

Teraz pojawiły się kolejne szczegóły techniczne nowego urządzenia, które ujawniają nieco więcej informacji na temat jego wyposażenia. Wynika z nich, że Oppo Find 9 będzie mieć 5,5″ ekran AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, natomiast jego sercem będzie najnowszy procesor Snapdrafon 835.

Nowa jednostka jest produkowana w procesie technologicznym 10 nm i jest o 30% mniejsza, o 27% wydajniejsza od Snapdragona 820, a dodatkowo zużywa od niego o 40% mniej energii. Wyposażono ją również w technologię szybkiego ładowania Quick Charge 4.0, która od poprzedniej generacji ładuje baterie o 20 procent szybciej.Oppo Find 9 zadebiutuje w marcu przyszłego roku i wówczas przekonamy się, na ile powyższe doniesienia dotyczące specyfikacji, okażą się prawdziwe.

Źródło: Androidpure.com

You may also like...