Xiaomi Mi Inkjet: wielofunkcyjna drukarka bezprzewodowa

Xiaomi zaprezentowało właśnie drukarkę Xiaomi Mi Inkjet. Sprzęt trafi do sklepów już 11 czerwca, a będzie go można kupić w przeliczeniu za 70 dolarów.

Xiaomi całkiem nieźle odnajduje się w kolejnych sektorach rynku, rozszerzając swą ofertę również o sprzęt komputerowy. Chińska firma właśnie zaprezentowała najnowszą bezprzewodową drukarkę Xiaomi Mi Inkjet, przeznaczoną do domu oraz niewielkiego biura.

Podobnie jak wiele innych drukarek dostępnych w sprzedaży, ta również posiada trzy funkcje. Oprócz drukowania dokumentów, potrafi również je kopiować oraz skanować. A co ważne możemy ją postawić w dowolnym miejscu domu lub biura, gdyż nie ma konieczności łączenia z komputerem kablem. Oczywiście sprzęt posiada łącze USB, ale drukowanie może się też odbywać dzięki łączności bezprzewodowej.

Według producenta zastosowano tu wysokiej jakości bezwonny atrament. Standardowa pojemność pojemnika z czarnym tuszem pozwoli wydrukować 480 czarno-białych stron lub 150 w kolorze. Produkt potrafi też skanować i kopiować w trybie monochromatycznym oraz kolorowym, zaś zeskanowane dokumenty możemy też zapisać w smartfonie dzięki firmowej aplikacji.

Xiaomi Mi Inkjet umożliwia również drukowanie bezpośrednio ze smartfonów, gdyż jest kompatybilna z platformami Android oraz iOS. Możemy więc połączyć się ze sprzętem i przesłać do niego dokument lub wykonane zdjęcia.

Nowa drukarka kosztuje w przeliczeniu 70 dolarów, natomiast ceny kartridży do druku monochromatycznego oraz w kolorze kosztują 9,60 dolarów za sztukę.

Xiaomi Mi Inkjet

Źródło

You may also like...