Xiaomi Mi Mix 2 z ekranem AMOLED

Szef firmy Xiaomi ujawnił, że nadchodzący Mi Mix 2, będzie mieć nie tylko jeszcze cieńsze ramki otaczające wyświetlacz. Sam ekran będzie bowiem stworzony w technologii AMOLED i ma posiadać zakrzywione krawędzie.

Xiaomi Mi Mix 2, wprawdzie nie ma jeszcze ustalonego terminu premiery, to pojawia się na jego temat coraz więcej szczegółów, które pozwalają nam zorientować się jak będzie wyglądać następca jednego z ciekawszych modeli smartfonów.Lei Jun, założyciel i dyrektor generalny Xiaomi ujawnił właśnie, że nowa generacja Mi Mix zostanie znacząco usprawniona w porównaniu do poprzedniego modelu. Najwięcej zmian dotyczyć będzie wyświetlacza oraz jego proporcji w stosunku do obudowy telefonu.

W poprzednim modelu wynosiły one 83%, jednak w kolejnym telefonie będą jeszcze wyższe i wyniosą 91,3%. Oznacza to znaczne zmniejszenie grubości ramek otaczających matrycę.

Co więcej, wyświetlacz będzie w technologii AMOLED oraz otrzyma zakrzywione boczne krawędzie, tak jak w przypadku Galaxy S7. W dolnej ramce koloru czarnego, znajdzie się natomiast czytnik odcisków palców, który w poprzednim modelu umieszczono na tylnym panelu.

Źródło: Mydrivers.com

You may also like...