Huawei P10 w przedsprzedaży w T-Mobile

Najnowszy flagowy model Huawei – P10, już od 8 marca można będzie zamówić w przedsprzedaży w sklepie internetowym T-Mobile. W limitowanej ofercie do smartfonu dołączony zostanie zestaw przydatnych akcesoriów.

Zaprezentowany na targach MWC w Barcelonie smartfon Huawei P10 właśnie trafia do przedsprzedaży w T-Mobile. Już sam smartfon jest obiektem pożądania wielu. Ale jeśli, przez jakiś przypadek, sam smartfon to za mało, T-Mobile przygotował dla grona pierwszych chętnych niespodziankę: smartfon będzie dostępny z zestawem akcesoriów zapakowanych w eleganckie pudełko, które będą dostępne dla pierwszych 100 zamówień. W skład zestawu wchodzą gadżety:-Selfie Stick z funkcją statywu
-Adapter USB typu C – microUSB
-Ładowarka samochodowa SuperCharge
-Przewód PowerCharge
-Powerbank o pojemności 10 000 mAh

Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni oraz biznesowi.

Wybierając telefon w ofercie prywatnej, Huawei P10 można otrzymać już za 99 zł (przy abonamencie z nielimitowanym Internetem T3 z w cenie 179,95 zł). W zależności od preferencji klientów, T-Mobile przygotował więcej propozycji cenowych zarówno z ofertą T3 i T2 bez limitu danych, z pakietami 10 GB, 5GB lub 2GB i nielimitowanymi rozmowami do wszystkich w każdej opcji. W ramach Supernetu klienci T-Mobile dostaną też pakiet aplikacji niekonsumujących Internetu oraz bezpłatny dostęp do Netflixa – w zależności od wybranej opcji abonamentowej.

Dla klientów biznesowych telefon będzie dostępny w każdej opcji abonamentowej, w super cenie już od 9 zł w taryfie Jump proFirma XXL. Wybierając taryfy proFirma NOVA 150, telefon będzie można nabyć za 199 zł.

W projektowaniu najnowszego ponownie brała udział legenda rynku fotograficznego – Leica – dzięki czemu podwójny aparat o wielkości 12+20Mpix potrafi uchwycić więcej światła i detali, dając portretom wrażenie głębi i niespotykaną jakość, zaś monochromatyczne zdjęcia zachwycają precyzyjnie odwzorowanymi szczegółami. Huawei P10 oferuje także niskonapięciową, szybką ładowarkę, która chroni baterię przed przegrzaniem. O bezpieczeństwo baterii dba 8-elementowy układ odprowadzania ciepła i 5 warstw ochronnych, co pozwala obniżyć wydzielaną ilość ciepła o 50%. Dla zwiększenia bezpieczeństwa korzystania z urządzenia, wyposażono je w czytnik linii papilarnych. A co najważniejsze, dzięki procesorowi Kirin 960, 8 rdzeniom i 4GB RAM-u, smartfon obsłuży nawet najbardziej wymagające aplikacje.

Dodatkowo Huawei P10 odznacza się pięknym designem – gładka i płaska obudowa z wykończonymi diamentowym szlifem krawędziami świetnie leży w dłoni. Telefon w przedsprzedaży T-Mobile będzie dostępny w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Zakupu w przedsprzedaży można dokonać na stronie www.t-mobile.pl.

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...