SIM2 Grand Cinema sprawi, że nigdy nie pójdziesz do kina

Szczerze mówiąc nigdy nie rozumiałem osób, które chodzą do kina. Płacą krocie za bilety, muszą się użerać z małolatami rozmawiającymi przez komórki i chrupiącymi popcornem i gnieżdżą na niewygodnych fotelach. A wystarczy kupić projektor i zapominamy o kinie na zawsze.

Szczególnie, jeśli kupimy SIM2 Grand Cinema SUPERLUMIS, określany mianem Rolls-Royce’a w segmencie domowych projektorów. Jest to najnowszy model doskonale już znanego SIM 2, który został jeszcze bardziej ulepszony, dzięki chipsetowi 0.95” 1080p DC4 DLP, poprawionej wersji SIM2’s ALPHAPATH light engine oraz technologii 3D Triple Flash, zapewniającej jeszcze płynniejszy oraz bardziej naturalny obraz w 3D.

Projektor stworzono do współpracy z dużymi ekranami i zapewnia nieporównywalną głębię kolorów oraz znakomity kontrast. Wyposażono go w dwa rodzaje soczewek, pozwalających uzyskać maksymalną jakość obrazu w zależności od poziomu światła w pomieszczeniu.

SIM2 Grand Cinema SUPERLUMIS nie jest jednak na każdą kieszeń, bo choć jest to sprzęt dorównujący jakością projektorom kinowym, to ta jakość kosztuje w tym przypadku 60,000 USD.

Źródło: Sim2.com

You may also like...