Xiaomi w Księdze Rekordów Guinessa. Firma stworzyła choinkę z telefonów

Xiaomi doskonale wie jak promować swe produkty. Firma po raz kolejny trafiła do Księgi Rekordów Guinessa, tworząc świąteczną choinkę ze smartfonów Xiaomi Mi Play.

Xiaomi ma doskonałych specjalistów od marketingu, którzy znakomicie wiedzą jak promować jej produkty. Przedsiębiorstwo po raz kolejny trafiło bowiem do legendarnej Księgi Rekordów Guinessa, w której od lat spisywane są wszystkie niezwykłe osiągnięcia.

Producent smartfonów trafił tam z powodu stworzenia świątecznej choinki. Rzecz jasna nie jest to zwykle drzewko, które zwykle stawiamy w domu. Ta wersja jest technologiczna, gdyż licząca 8 m wysokości konstrukcja, powstała w całości ze smartfonów Xiaomi Mi Play. W sumie producent wykorzystał do wykonania choinki aż 1005 telefonów, tworząc z nich jeden wielki wyświetlacz. Firma pobiła więc rekord na największy dynamiczny wyświetlacz, który dotychczas wynosił 504 smartfony. Choinka stanęła w jednym z chińskich centrów handlowych.

Należy nadmienić, że dla Xiaomi nie jest to pierwsza obecność w Księdze Rekordów Guinessa. Firma znalazł się na jej kartach już trzeci raz. Po raz pierwszy trafiła tam po tym jak stworzyła gigantyczne logo Xiaomi Mi, wykonane z 9690 żarówek. Drugi raz znalazła się tam stosunkowo niedawno, bo 29 października. W tym dniu pobiła rekord na najwięcej sklepów otwartych równocześnie. Firma uruchomiła w Indiach 500 firmowych salonów.

Xiaomi Mi Play

Xiaomi Mi Play

Źródło: Phonearena.com

You may also like...