Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K – wideorejestrator idealny na polskie drogi

Najnowszym produktem Xiaomi niezwiązanym ze smartfonami jest Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K. To wideorejestrator nagrywający w 2K i posiadający głosowe sterowanie.

Polskie drogi coraz częściej przypominają pole bitwy. Wyprzedzanie na trzeciego i na zakręcie, nagłe hamowanie bez powodu, czy też spychanie z drogi to sytuacje powszechne, więc kierowcy muszą mieć oczy dookoła głowy. Nie mówiąc już o szaleńcach powodujących wypadki, a następnie uciekających z miejsca zdarzenia.

Warto więc mieć w aucie wideorejestrator, który zapewni niezbity dowód winy i pomoże nam w ukaraniu sprawcy. Najnowszym tego typu produktem jest jest Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K, stworzony przez znanego producenta smartfonów. To niewielkie urządzenie oferuje nam wszystko co trzeba do nagrywania sytuacji na drodze, ale również chroni nasze auto na parkingu.

Dzięki sensorowi OV OS05A10 współpracującemu z obiektywem o przysłonie f/1.8, kamerka potrafi nagrywać w rozdzielczości aż 1600p. Taka rozdzielczość zapewnia nam bardzo wysoką jakość szczegółów, nawet przy słabym oświetleniu, pozwalając bez trudu odczytać tablice rejestracyjne. Natomiast obiektyw o 140 stopniowym polu widzenia, będzie widział wszystko co dzieje się na trzech pasach jezdni. Dodatkowo zastosowano tutaj usprawnioną technologię redukcji szumów oraz system WDR, które jeszcze bardziej podnoszą jakość obrazu.

Mi Smart Dashcam 2K

Dla wygody wideorejestrator wyposażono w 3-calowy wyświetlacz w technologii IPS, prezentujący nagranie w czasie rzeczywistym. Natomiast do obsługi sprzętu możemy wykorzystać komendy głosowe, nakazując rozpoczęcie nagrywania lub wykonanie zdjęcia. To znacznie podnosi bezpieczeństwo, gdyż nie musimy odrywać wzorku od drogi.

Mi Smart Dashcam 2K

Xiaomi Mi Smart Dashcam 2K dostępne jest w chińskim sklepie JD.com w przeliczeniu za 45 dolarów.

Źródło

You may also like...