Xiaomi Mi5 w marcu dostępny w Polsce

Kilka tygodni po światowej premierze urządzenie będzie dostępne także w Polsce – poinformowało w komunikacie Xiaomi4you.pl.

Xiaomi4you.pl informuje w komunikacie, że Mi5 dostępny będzie w Polsce najwcześniej w drugiej połowie marca. Pierwsi klienci otrzymają specjalną – dedykowaną ofertą w przedsprzedaży Xiaomi4you.pl – co oznacza niższe ceny, ale także gwarancję i serwis w Polsce. Cena w Polsce zostanie ogłoszona na przełomie lutego i marca. Będzie dostępna w pierwszej kolejności dla osób, które zapisały się na listę oczekujących w procesie przedsprzedaży dostępnym pod tym adresem.Xiaomi4you.pl zapewniać będzie w Polsce:
– szybkie doręczenie lub odbiór osobisty w Warszawie
– własny serwis urządzeń
– roczną gwarancję realizowaną w kraju
– wsparcie techniczne dla zarejestrowanych użytkowników Xiaomi

Mi5 to urządzenie dla bardzo wymagających – jest jednym z najszybszych dostępnych na świecie smartfonem. Olbrzymią moc obliczeniową zapewnia procesor z czterema rdzeniami Qualcomm Snapdragon 820 z układem graficznym Adreno 530.

Dzięki wydajnym podzespołom Mi5 ma olbrzymie możliwości multimedialne. Nagrywa filmy w rozdzielczości 4K oraz wykonuje wysokiej jakości zdjęcia. Kamera (układ optyczny zapewnia Sony ) o rozdzielczości 13 MP kamera zewnętrzna oraz 8 MP, w której zastosowano system czteropunktowej stabilizacji obrazu zapewnia ostre zdjęcia nawet w niesprzyjających warunkach.
Ekran zapewnia odtwarzanie filmów w formacie Full HD o przekątnej 5,15 cala – został on pokryty szkłem Gorilla Glass 4.

W Xiaomi Mi5 zastosowano szereg nowości technicznych, których nie ma w innych modelach telefonów lub są dostępne wyłącznie w droższych urządzeniach.

Zobacz najtańsze smartfony

Smartfon wspiera szybką transmisję danych w standardzie LTE z możliwością przesyłania danych do 600 Mbit/s – co przez niektórych operatorów nazywane jest standardem 4,5G lub 4G+
Urządzenie wspiera także VoLTE, czyli przesyłanie głosu w sieci LTE. Pozwala to na prowadzenie rozmów z wysoką jakością połączeń przy użyciu sieci transmisji danych.

Źródło: xiaomi4you.plYou may also like...