Xiaomi Mi5 zamówiło ponad 16 mln osób

Zaprezentowany kilka dni temu Xiaomi Mi5, może być jednym z najlepiej sprzedających się smartfonów pierwszego półrocza. Firma pochwaliła się bowiem, że ponad 16 mln osób zarejestrowało się do pierwszej fazy sprzedaży, która rozpoczęła się wczoraj.

Chińska firma Xiaomi w niedalekiej przyszłości zacznie sprzedawać więcej smartfonów niż Apple. Szczególnie że, urządzenia mobilne amerykańskiego koncernu wzbudzają coraz mniejsze zainteresowanie konsumentów.Wczoraj rozpoczęła się oficjalna sprzedaż najnowszego modelu Xiaomi Mi5 i firma pochwaliła się, że do jej pierwszej fazy zarejestrowało się ponad 16 mln osób, wyrażających chęć zakupu tego produktu. Naturalnie nie oznacza to, że wszyscy zechcą go nabyć, ale można założyć, że większość tak właśnie zrobi, gdyż smartfon kosztuje zaledwie 305 dolarów.

Za tyle dostępny jest tańszy model z 8-rdzeniowym Snapdragonem 820 1,8 GHz, wspieranym przez jednostkę graficzną Adreno 530, 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci użytkowej. Za 350 dolarów otrzymamy natomiast wersję z nieco podkręconym Snapragonem 820 2,15 GHz, 3 GB RAM oraz 64 GB pamięci flash.

Za 415 dolarów kupimy natomiast wariant z 2,15 GHz Snapdragonem 820, 4 GB RAM oraz 128 GB pamięci użytkowej.

Zobacz najtańsze smartfony

Dodam, że Xiaomi Mi5 już niebawem będzie można kupić również w Polsce.

Źródło: Softpedia.comYou may also like...