Xiaomi ujawnia kluczowe funkcje Mi Band 5

Xiaomi ujawniło więcej informacji dotyczących swego najnowszego smartbanda Mi Band 5 . Potwierdziło m.in., rozmiar wyświetlacza oraz funkcjonalność produktu.

Już jutro Xiaomi planuje oficjalnie zaprezentować swój najnowszy smartband Mi Band 5. Chiński producent nie chce jednak tak długo czekać i już teraz prezentuje kluczowe funkcje swego produktu.

Znamy już oficjalny wygląd nowej opaski fitness i wiemy również też, że będzie dostępna w kolorze czerwonym, szarym, żółtym oraz czarnym. Producent ujawnił na swym oficjalnym blogu, również nieco więcej szczegółów technicznych swego sprzętu. Potwierdził m.in., że opaska będzie miała nieco większy ekran OLED w porównaniu do poprzedniej generacji, którego przekątna wyniesie 1,1″.

Z kolei według przecieków, nowością będzie również całkowicie nowy tryb monitorujący zdrowie, zaprojektowany specjalnie dla kobiet. Dodatkowo sprzęt otrzyma 11 profesjonalnych trybów sportowych mierzących różne rodzaje aktywności fizycznej oraz moduł NFC do mobilnych płatności.

Jego baterię będziemy mogli ładować indukcyjnie, a dodatkowo pojawią się profesjonalne sensory, w tym czujnik SpO2. Nieoficjalnie mówi się również o wsparciu dla popularnego asystenta głosowego Alexy. Prócz tego opaska może nam zaoferować zdalne sterowanie migawką aparatu w smartfonie, co z pewnością ułatwi wykonywanie zdjęć grupowych.

Pełne szczegóły techniczne Mi Band 5 poznamy już za kilka godzin, gdyż prezentację sprzętu zaplanowano na jutro. Dowiemy się wówczas ile trzeba będzie za niego zapłacić oraz kiedy dokładnie pojawi się w sprzedaży.

Mi Band 5

Źródło

You may also like...