Xiaomi zapowiada Redmi 3 Pro

Xiaomi zapowiedział swój najnowszy model smartfona Redmi 3 Pro. Produkt będzie dostępny już 4 kwietnia w bardzo atrakcyjnej cenie 140 dolarów i na początku pojawi się na rynku chińskim.

Xiaomi Redmi 3 Pro to nieco ulepszona wersja modelu Redmi 3, który został ogłoszony na początku bieżącego roku. Nowa wersja smartfona różni się w kilku aspektach od podstawowego wariantu, gdyż została wyposażona w czytnik linii papilarnych, a także 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci użytkowej, z której możemy korzystać tuż po wyjęciu sprzętu z pudełka.Reszta specyfikacji pozostaje w zasadzie taka sama, czyli nadal mamy 5″ ekran HD, Snapdragona 616, 13 Mpix kamerę główną oraz 5 Mpix przednią. Z internetem połączymy się za pomocą modemu 4G LTE, mamy też Bluetoot 4.0, złącze microUSB 2.0 oraz GPS/A-GPS. Smartfon zasilany jest przez baterię o pojemności 4100 mAh, natomiast systemem operacyjnym jest Android 5.1 Lollipop, nie zaś Android 6.0 Marshmallow, jak można by się spodziewać.

Premiera sprzętu odbędzie się już w poniedziałek, a trzeba będzie za niego zapłacić 140 dolarów, czyli w przeliczeniu około 520 zł.

Źródło: Mi.comYou may also like...