Xtorm Limitless: wytrzymały powerbank z latarką

Smartfony często pracują w trudnych warunkach i czasem zachodzi konieczność ich ładowania. Na polski rynek trafił więc powerbank Xtorm Limitless, który bez trudu sobie z tym poradzi.

Smartfony, to urządzenia towarzyszące nam praktycznie przez cały. Bez względu na to, czy pracujemy, czy też uwielbiamy aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, zawsze mamy je przy sobie. Ich baterie się jednak wyładowują i od czasu do czasu trzeba je naładować. Służą do tego powerbanki, które podobnie jak telefon, także potrafią wiele znieść.

Takim sprzętem jest Xtorm Limitless, zaprojektowany z myślą o osobach poszukujących źródła zasilania, które bez problemów pracować będzie w najtrudniejszych warunkach. Xtorm Limitless 10 000 ma wbudowane ogniwa litowo-jonowe o pojemności 10 tys. mAh. Pozwala to kilkukrotnie naładować większość smartfonów, nawigację GPS, smartwatch czy odtwarzaczy audio oraz głośników Bluetooth. Oczywiście może również posłużyć do ładowania tabletów czy przenośnych konsoli do gier.

Jego kluczowym atutem jest jednak solidna obudowa. Zaprojektowano ją tak, by z urządzenia bez obaw można było korzystać w najtrudniejszych warunkach, spełnia więc wymagania wojskowego certyfikatu Mil STD 810G. Skutecznie chroni więc urządzenie przed skutkami zalania i zanurzenia (o ile zamknięta jest osłona gniazd), upadku, wibracji, działaniem pyłu czy wysokiej/niskiej temperatury. Xtorm Limitless jest również zgodny z normą IP 68 (ochrona przed skutkami zanurzenia i wnikania pyłu). Co istotne, obudowa wyposażona jest w pasek z karabińczykiem, pozwalający np. przypiąć urządzenie do plecaka i mieć je pod ręką na górskim szlaku czy stoku.

Xtorm Limitless ma także wbudowaną latarkę (z funkcją nadawania sygnału SOS). A dodatkowo ma zestaw funkcji gwarantujących prawidłowy przebieg procesu ładowania. Urządzenie potrafi m.in. optymalnie dobrać parametry podawanego prądu do potrzeb ładowanego urządzenia, obsługuje szybkie ładowanie i ma zabezpieczenia przed przegrzaniem i przeładowaniem. Co istotne, dołączony do zestawu kabel USB również jest wzmocniony i przystosowany do pracy w trudnych warunkach.

Powerbank mierzy 53x85x20 mm waży ok. 340 g. Wyposażono go w dwa wejścia USB (5V/1A oraz 5V/2.4A). Cenę urządzenia ustalono na 389 zł.

Xtorm Limitless

Xtorm Limitless

Źródło: Tabasco.pl

You may also like...