YouTube TV wreszcie dostępne na PlayStation 4

Posiadacze konsol PlayStation 4 wreszcie otrzymali dostęp do serwisu YouTube TV. Użytkownicy popularnego sprzętu będą mogli oglądać wiele kanałów.

Niedawna zapowiedź zamknięcia przez Sony usługi PlayStation Vue, mogła zaskoczyć wielu użytkowników PlayStation 4, którym zapewniała dostęp do telewizji. Japoński koncern poinformował bowiem, że chce skupić się na czymś innym i dlatego rezygnuje z tej usługi. Nie ma jednak powodu do zmartwienia, gdyż właśnie zastąpił ją inny podobny serwis, jakim jest YouTube TV.

Płatna usługa właśnie pojawiła się na platformie Sony w formie aplikacji. Do pobrania jest 142 MB danych, zaś sam program znajdziecie bezpośrednio w oficjalnym sklepie z aplikacjami. Warto dodać, że aplikacja umożliwia korzystanie z usług maksymalnie przez sześć osób na jednym koncie. Można więc sporo zaoszczędzić na abonamencie, który kosztuje 50 dolarów miesięcznie.

W zamiast usługa oferuje dostęp do ponad 70 kanałów, w tym EPSN, AMC, Cartoon Network, Discovery, Food Channel, Disney Channel, FX, TBS, Bravo i innych. Niestety na tę chwilę nie da się opłacić abonamentu bezpośrednio z samej konsoli i trzeba to zrobić za pośrednictwem innej z platform.

YouTube TV

Źródło

You may also like...