Modyfikowany Węgiel powróci na Netflixa już w lutym

Netfix potwierdził właśnie, że drugi sezon serialu Modyfikowany Węgiel, będzie miał swą premierę w przyszłym miesiącu. Produkcja powróci 27 lutego.

Fani seriali z gatunku sci-fi mają w ostatnim czasie wiele powodów do radości. W grudniu zeszłego roku premierę miał kolejny sezon serialu The Expanse, którego od skasowania uratował koncern Amazon. Natomiast już w przyszłym miesiącu, w ofercie Netflixa pojawi się drugi sezon równie interesującego serialu zatytułowanego Modyfikowany Węgiel. Produkcja stworzona w oparciu o powieść Richarda Morgana, zadebiutuje na platformie już 27 lutego.

Na oficjalnym Twitterze produkcji, twórcy serialu udostępnili krótki teaser. Błędem byłoby jednak liczenie na to, że znajdziemy w nim jakieś szczegóły dotyczące fabuły serialu. Producenci nie chcą bowiem psuć fanom przyjemności samodzielnego odkrywania historii. Jak zwykle w przypadku Netflixa, subskrybenci dostaną od razu cały sezon, mogąc samodzielnie wybrać dogodny czas do jego obejrzenia. Można oczekiwać, że najbardziej zapaleni fani zapewne urządzą sobie weekendowy maraton, podczas którego obejrzą wszystkie odcinki za jednym zamachem.

Dodam, że głównym bohaterem serialu jest elitarny żołnierz Takeshi Kovacs. Jego akcja toczy się w dalekiej przyszłości, w której ludzie mogą zmieniać ciała, tak jak zmienia się ubrania. W pierwszym sezonie bohater wcielił się w prywatnego detektywa. Miliarder Laurens Bancroft zatrudnił go do rozwiązania tajemniczej zagadki jego śmierci.

Modyfikowany Węgiel

Źródło

You may also like...