Z technologią KitchenAid już nigdy nie zapomnisz wyłączyć piekarnika

KitchenAid Smart Oven+ to piekarnik do nowoczesnej kuchni, wyposażony w zaawansowane technologie. Możemy nim sterować za pomocą głosu lub aplikacji na smartfona.

Inteligentny dom, to nie tylko oświetlenie, ogrzewanie czy też elektroniczne zamki. Wiele tego typu gadżetów możemy spotkać w kuchni, w postaci ekspresów, lodówek czy piekarników podłączonych do internetowej sieci. Dzięki zainstalowanym w nim nowinkom technologicznym, lodówka sama potrafi zamówić kończące się produkty, zaś piekarnik umożliwia zdalne kontrolowanie pracy.

Takie funkcje posiada również najnowszy piekarnik KitchenAid Smart Oven+, opracowany przez amerykańskich inżynierów. To nowoczesny gadżet dostępny w wersji pojedynczej oraz podwójnej, wyposażony w zaawansowane systemy kontroli. Współpraca z głosowymi asystentami takimi jak Alexa czy Asystent Google, pozwala sterować sprzętem bez jego dotykania. Możemy też wykorzystać w tym celu aplikację na smartfona, co w zasadzie umożliwia sterowanie jego pracą z dowolnego miejsca na Ziemi.

Dla tradycjonalistów przygotowano natomiast 4,5-calowy dotykowy wyświetlacz wbudowany we front urządzenia. Za jego pomocą możemy skonfigurować urządzenie, dopasowując parametry pracy do konkretnej potrawy. A gdy praca piekarnika zakończy się, otrzymamy na smartfona powiadomienie. Powiadomienie pojawi się również, gdy przypadkiem zapomnieliśmy wyłączyć sprzętu. Wówczas będziemy mogli zrobić to zdalnie.

Nowinki technologiczne nie są jednak tanie, więc aby stać się właścicielem KitchenAid Smart Oven+, musimy dysponować pokaźnym budżetem. Pojedyncza wersja piekarnika kosztuje bowiem 3199 dolarów, zaś podwójna aż 4799 dolarów.

piekarnik

piekarnik

Źródło: Kitchenaid.com

You may also like...