Z tym etui do AirPods Pro wyróżnisz się z tłumu

Brando wprowadziło do oferty oryginalną osłonę na etui do słuchawek AirPods Pro. Dzięki niemu masz pewność, że wyróżnisz się z tłumu innych użytkowników.

Każdy egzemplarz słuchawek AirPods Pro posiada własny futerał, który pełni dwojaką funkcję. Przede wszystkim zapobiega zgubieniu małych słuchawek, chroniąc użytkownika przed wysokimi kosztami ich wymiany. Po drugie ładuje ich wewnętrzne baterie za pomocą wbudowanego powerbanku.

Fabryczne etui cechuje minimalistyczna elegancja, która jednak może nie przypaść do gustu konsumentom uwielbiającym wyróżniać się z tłumu. Na szczęście dla nich istnieją producenci akcesoriów, które umożliwiają wzbogacenie fabrycznego futerału o bardziej oryginalny wygląd.

AirPods Pro

Brando wprowadziło właśnie do swej oferty nakładkę na oryginalne etui zaprojektowane specjalnie do słuchawek Apple. Jej wygląd jest nietuzinkowy, gdyż przypomina tajemnicze kamienne posągi znajdujące się na Wyspach Wielkanocnych. Ma więc kształt twarzy, z dużym nosem, ustami, a także niewielkimi uszami.

AirPods Pro

Nakładka chroni oryginalny futerał przed uszkodzeniami i zarysowaniami, nie ograniczając rzecz jasna jego funkcjonalności. A nawet nieco ją rozszerzając, gdyż posiada mocowanie do karabinka, umożliwiającego przypięcie słuchawek do paska lub plecaka. Nie musimy więc nosić słuchawek w kieszeni, a dzięki temu będą znacznie łatwiej dostępne.

AirPods Pro

Ten gadżet może być nasz już za 16 dolarów. Nakładka na futerał pasuje również do słuchawek AirPods 3.

Źródło

You may also like...