Za kontroler do PlayStation 5 zapłacimy 70 dolarów

Znamy już oficjalne ceny kontrolerów DualSense to konsoli PlayStation 5. Producent wycenił je na 70 dolarów, co nie powinno być dużą niespodzianką dla fanów marki.

Sony w tym tygodniu oficjalnie zapowiedziało swą najnowszą konsolę PlayStation 5, dzięki czemu znamy już jej oficjalne ceny. Producent za cyfrową wersję sprzętu życzy sobie w Europie 360 euro, natomiast za standardowy wariant zapłacimy 450 euro.

Zastanawiacie się zapewne ile w takim razie trzeba będzie zapłacić za kontroler DualSense. Wprawdzie w zestawie będzie jeden egzemplarz, ale jeśli ktoś ma rodzeństwo lub dzieci, to pojawi się potrzeba zakupu dodatkowych padów.

Producent wycenił je na 70 dolarów, czyli w Europie będzie to zapewne około 50-60 euro. To standardowa cena padów do konsol, więc informacja nie powinna być dla graczy dużym zaskoczeniem. Można założyć, że w naszym kraju będzie to poziom cenowy zbliżony do około 250-280 zł.

DualSense jest oczywiście kontrolerem bezprzewodowym, więc chcąc z niego korzystać musimy naładować baterię. Możemy to zrobić za pomocą firmowej stacji dokującej kosztującej 30 dolarów i obsługującej dwa pady.

Oczywiście DualSense nie jest jedynym akcesorium, jakie producent przygotował do swego sprzętu. W sprzedaży pojawią się jeszcze bezprzewodowe słuchawki Pulse 3D, pilot do sterowania multimediami oraz kamera HD dla streamerów. Przypomnę tylko, że PlayStation 5 w Europie będzie można kupić od 19 listopada.

DualSense

Źródło

You may also like...