Zaawansowany system filtracji Xiaomi zapewni nam czystą i smaczną wodę

Xiaomi Mi Water Purifier H800G Pro to najnowszy filtr wody stworzony przez chińską markę. Sprzęt ma 6-etapowy system jej filtracji, a kosztuje 1230 zł.

Nie wszędzie płynąca z kranu woda, dostarczana przez miejskie wodociągi, nadaje się bezpośrednio do picia. Często trzeba ją wcześniej przefiltrować, pozbawiając zanieczyszczeń oraz szkodliwych drobnoustrojów. Jeśli w Waszych kranach również jest taka woda, to przyda się Wam najnowszy filtr wody Xiaomi Mi Water Purifier H800G Pro.

Produkt pojawił się właśnie na chińskim rynku, gdzie w przeliczeniu kosztuje 1230 zł. Urządzenie ma wydajność 2,12 litra na minutę i potrafi napełnić wodą szklankę w czasie zaledwie 4,3 sekundy. Jest ona przy tym doskonała do picia, dzięki 6-etapowej filtracji wykorzystującej technologię odwróconej osmozy. Zastosowane tu filtry zawierają m.in., złożoną bawełnę PP do usuwania rdzy i osadów, zaś filtr węglowy usuwa nadmiar chloru i zapachu. Jest też dodatkowy z aktywnego węgla poprawiający smak.

Producent deklaruje, że filtr wykorzystujący odwróconą osmozę wystarcza na około pięciu lat pracy, a jego wymiana kosztuje około 530 zł. Dzięki długiej jego żywotności, koszty eksploatacji urządzenia stoją na bardzo przyzwoitym poziomie. Dodatkowo obniża ją podwójny wylot wody, który umożliwia przełączanie się pomiędzy wodą pitną i zwykłą.

Na wyposażeniu sprzętu znajdziemy również moduł NFC, umożliwiający współpracę ze smartfonem. Za pomocą firmowej aplikacji Mijia możemy ustalić ile potrzebujemy przefiltrowanej wody, a następnie ją dozować. Aplikacja pozwala także monitorować jakość wody, prezentuje jej temperaturę oraz poziom zużycia filtra. Dzięki temu będziemy wiedzieć kiedy wymaga on wymiany.

Filtr wody Xiaomi Mi Water Purifier H800G Pro można zamawiać na platformie Xiaomi Youpin.

filtr wody

Źródło

You may also like...