Zack Nelson pokazuje wytrzymałość LG G7 ThinQ

JerryRigEverything wziął na warsztat kolejny smartfon, sprawdzając jego wytrzymałość. Tym razem w jego ręce trafił najnowszy LG G7 ThinQ, który okazał się zaskakująco solidnym sprzętem.

Zack Nelson, nagrywający filmy z torturowania nowoczesnych smartfonów, zaprezentował na swym kanale kolejny materiał. Tym razem wziął na warsztat najnowszy flagowiec LG G7 ThinQ, którego zwyczajowo poddał trzem wymyślnym testom.

Test próby zarysowania ostrzami, sprzęt przeszedł bez żadnych niespodzianek. Szkło pokrywające obudowę, dość dobrze chroni go przed ostrymi przedmiotami, więc nie musimy się obawiać uszkodzeń spowodowanych kluczami lub monetami. Test ognia także zakończył się sukcesem. Wprawdzie pojawiły się na ekranie ślady, ale po jakimś czasie znikają, nie pozostawiając żadnych widocznych uszkodzeń. Dobrą wiadomością jest także to, że nie ma ryzyka odpadnięcia fizycznych przycisków.

Również test zginania nie sprawił żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Konstrukcja obudowy jest na tyle solidna, że nie wygina się, ani nie pęka. Zack przyznał więc temu modelowi solidne 10 punktów, co oznacza że przyszły właściciel nie musi się martwić uszkodzeniami. To dobra wiadomość, bo jeśli nie mamy tendencji do wypuszczania wszystkiego z rąk, to możemy zaoszczędzić na etui oraz szkle hartowanym. Zwykle jest to wydatek około 200 zł.

A jeśli chcielibyście sobie kupić ten smartfon, to w atrakcyjnej cenie dostaniecie go w tych sklepach.

LG G7 ThinQ

Źródło: YouTube.com

You may also like...