Zdjęcia Moto G5S i Moto G5S Plus

Motorola przygotowuje na ten rok kilka nowych modeli smartfonów. Wśród nich znaleźć mogą się także Moto G5S i Moto G5S Plus.

W tym roku należąca do chińskiego Lenovo Motorola, planuje wprowadzić na rynek kilka zupełnie nowych modeli smartfonów. Oprócz zapowiedzianych już Moto Z2 oraz Moto Z2 Play, w planach firmy mogą być również Moto G5S i Moto G5S Plus.

Witryna Android Authority opublikowała pierwsze fotki nowych modeli w trzech wersjach kolorystycznych: szarej, złotej oraz niebieskiej. Nowy sprzęt wygląda bardzo podobnie do Moto G5, choć różnica jest m.in., w materiałach, z których wykonano obudowę. Zamiast połączenia aluminium z plastikiem zastosowanego w poprzedniku, tym razem w pełni metalową.

Dokładne szczegóły techniczne nowych modeli nie są znane. Znamy jedynie rozmiary wyświetlaczy, które wynoszą odpowiednio 5,2″ oraz 5,5″. Dla porównania Moto G5 oraz Moto G5 Plus mają ekrany 5″ i 5,2″, więc nowe modele będą od nich większe. Mają natomiast oferować tę samą rozdzielczość ekranu 1080p, ale za to mniejsze będzie zagęszczenie pikseli.

Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy wszystkie szczegóły techniczne.

Moto G5S

Moto G5S

Moto G5S

Źródło: Androidauthority.com

You may also like...