Zegarki Gorillaz G-SHOCK powracają w nowych wersjach

Firma G-SHOCK zapowiedziała kolejne modele zegarków stworzone we współpracy z zespołem Gorillaz. ModeleGWB5600GZ-1 oraz GA2000GZ-3A już od jutra trafią do sklepów.

Pod koniec 2018 roku marka G-SHOCK wprowadziła do sprzedaży zegarek DW-5600, zaprojektowany wspólnie z popularną kapelą Gorillaz. Sprzęt dostępny był w czterech wariantach, po jednym dla każdego członka zespołu znanego z kreskówkowych teledysków. Klienci mogli więc wybrać spośród wersji 2-D, Noodle, Russel oraz Murdoc.

Nowe zegarki G-SHOCK dla fanów Gorillaz

Wygląda na to, że marka nie zakończyła jeszcze współpracy z zespołem, gdyż właśnie zapowiedziała dwa nowe produkty, a są to modele GWB5600GZ-1 oraz GA2000GZ-3A.

G-SHOCK

GWB5600GZ-1 dostępny jest w stylu NOW NOW, w którym zastosowano kolory czarny, różowy oraz niebieski. Styl ten jest dodatkowo podkreślony na wyświetlaczu, na którym po podświetleniu pojawia się kolorowa wiadomość “NOW”. Natomiast na tylnej części koperty znajduje się grawerunek z ta nazwą.

G-SHOCK

Jeśli chodzi o funkcjonalność, to zegarek ma wbudowany Bluetooth, który umożliwia współpracę z firmową aplikacją G-SHOCK. Umożliwia to kontrolowanie jego funkcji bezpośrednio ze smartfona. Sprzęt posiada wbudowane ogniwo solarne które go zasila, zaś czas ustawiany jest w nim sygnałem radiowym. Synchronizacja odbywa się pięć razy dziennie. Produkt pokazuje też godzinę w pięciu strefach czasowych (39 miast + czas uniwersalny).

G-SHOCK

Drugi model GA2000GZ-3A to nowsza wersja modelu Carbon Core Guard i jest to już sprzęt o dużo solidniejszej konstrukcji. Wyposażono go w wymienne paski, przy czym dostępne są dwa style. Pierwszy z nich ma żywą kolorystkę, drugi natomiast znacznie ciemniejsze, wojskowe kolory. Zegarek jest oczywiście odporny na wstrząsy oraz wodoszczelny do głębokości 200 m. Posiada też podwójne podświetlenie tarczy, którego czas trwania można ustawić. Zegarek pokazuje czas w 31 strefach czasowych (48 miast + czas uniwersalny), ma też wbudowany stoper, pięć alarmów oraz kalendarz do 2099 roku.

G-SHOCK

Oba zegarki w sprzedaży pojawią się już jutro i będą oferowane w cenie 170 dolarów każdy. Jeśli chcielibyście posiadać któryś z wymienionych produktów, to warto zajrzeć na stronę producenta.

G-SHOCK

Źródło

You may also like...