Zemścij się na wrogu w nietypowy sposób

Jeśli myślicie, że widzieliście już w internecie wszystko, to zapewniam Was, że bardzo się mylicie. Niedawno powstał bowiem nowy startup o nazwie ShitExpress, który zapewniając klientowi całkowitą anonimowość, prześle jego wrogowi końskie łajno.

Zdenerwowała Was ostatnio obsługa w sklepie online? Współpracownik napsuł Wam krwi swym zachowaniem? Nie ma problemu, teraz możecie w bardzo prosty sposób się na nich zemścić, a pomoże w tym nowy startup o nazwie ShitExpress. Podstawą jego działalności jest pośrednictwo w dokonywaniu zemsty na wrogach swych klientów, czyli mówiąc krótko, firma wyśle im gustownie zapakowaną paczuszkę, wypełnioną po brzegi końskim łajnem.

Usługa kosztuje 17 dolarów, a klient może wybrać, czy chce wysłać zwykłą paczkę, czy też zapakowaną niczym elegancki prezent. W cenie mieści się także przesyłka, jak również wiadomość przeznaczona dla odbiorcy.

Firma zapewnia całkowitą anonimowość, bowiem płatności przyjmuje w Bitcoinach, a więc jeśli odbiorca spróbuje dowiedzieć się, kto zrobił mu taki prezent, nie będzie miał takiej możliwości.

ShitExpress

Źródło: Shitexpress.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *