Złoty iPhone 8 dla bardzo bogatych

Jubiler Goldgenie przygotowuje się na premierę nowych smartfonów Apple. Z tej okazji przygotował wyjątkowo kosztowny wariant modelu iPhone 8.

Goldgenie to znany jubiler, który specjalizuje się w upiększaniu zwykłych smartfonów, poprzez szlachetnych kruszców takich jak złoto czy platyna oraz diamentów. Firma ma w swej ofercie wiele takich urządzeń, a teraz przygotowała wyjątkowo luksusową wersję modelu iPhone 8.

Już standardowo nowy smartfon Apple będzie modelem bardzo drogim i podstawowa jego wersja kosztować ma 1000 dolarów. Goldgenie zadbało jednak o to, aby był jeszcze droższy.

Smartfon otrzymał bowiem obudowę wykonaną z 24-karatowego złota, różowego złota lub platyny, w zależności od tego co lubi klient. Dodatkowo wykorzystano w nim diamenty, którymi inkrustowano logotyp firmy znajdujący się na tylnym panelu. Logo może być także wykonane z kryształów Swarowskiego.

Luksusowy iPhone 8 jest już dostępny w przedsprzedaży, po wpłaceniu 50 procentowej zaliczki. Firma wprawdzie nie ujawniła ceny tak podrasowanego telefonu, ale zważywszy na ceny poprzednich modeli, może ona wynieść nawet 20 tys. dolarów.

iPhone 8

Źródło: Goldgenie.com

You may also like...