Złoty iPhone X przypadkiem ujawniony

Amerykańska FCC przypadkiem ujawniła, że Apple szykuje swym klientom nowy kolor najdroższego modelu. Przy okazji zaprezentowała zdjęcia, pokazujące jak złoty iPhone X prezentuje się w tej barwie.

Od początku mówiło się, że Apple może wprowadzić do sprzedaży trzy wersje kolorystyczne swego flagowego smartfona. Nic się jednak takiego nie stało i sprzęt oferowany jest tylko w wersji szarej oraz srebrnej. Brak trzeciego wariantu spowodowany był problemami technicznymi związanymi z obudową sprzętu wykonaną ze stali nierdzewnej. Wygląda jednak na to, że udało się je rozwiązać, gdyż wkrótce pojawi się złoty iPhone X.

Mamy potwierdzenie, że faktycznie powstaje trzecia wersja kolorystyczna i chodzi o kolor złoty. Nowy wariant iPhone’a X (sprawdź aktualne ceny) przypadkowo ujawniła amerykańska FCC, zajmująca się dopuszczaniem do sprzedaży sprzętu z systemami łączności. Apple na razie niczego oficjalnie nie potwierdziło. Mówi się jednak, że ten kolor będzie nosił nazwę Blush Gold i pójdzie bardziej w kierunku miedzi w porównaniu do wykończenia, które producent stosował do tej pory.

Nie wiadomo kiedy taki wariant trafi do sprzedaży, ale Apple zapewne zechce to zrobić szybko. Najnowszy smartfon wzbudza zainteresowanie mniejsze od oczekiwań, więc nowa barwa może zwiększyć jego sprzedaż. Szczególnie w Chinach, gdyż tamtejsi klienci uwielbiają ten kolor i poprzednie modele w tej barwie były bardzo chętnie kupowane.

złoty iPhone X

złoty iPhone X

Źródło: Macrumors.com

You may also like...