ZMI wprowadza pierwszy powerbank o mocy 200 W

Należąca do Xiaomi firma ZMI wprowadziła na rynek nowy powerbank ZMI No. 20 Powerbank Pro. Produkt ma moc 200 W i oferuje pojemność wynoszącą aż 25000 mAh.

Do chińskich sklepów trafił właśnie najnowszy powerbank należącej do Xiaomi firmy ZMI. Produkt nazywa się No. 20 Powerbank Pro i przyda się każdemu, kto musi często korzystać poza domem z elektronicznych gadżetów. Oferuje bowiem nie tylko ogromną pojemność, ale zaskakuje również dużą mocą.

Produkt jest następcą powerbanku No. 10 Mobile o mocy 45 W, który na chiński rynek trafił w 2016 roku. Nowy model został jednak przez producenta znacznie usprawniony. Oferuje bowiem moc wynoszącą aż 200 W, znacznie skracającą czas ładowania podpiętych do niego urządzeń. Wbudowana w niego bateria ma natomiast pojemność 25000 mAh, co umożliwia kilkukrotne naładowanie naszego smartfona lub uzupełnienie baterii w kilku urządzeniach równocześnie.

W obudowę urządzenia wbudowano wyświetlacz LCD, który w czasie rzeczywistym prezentuje jego aktualną pojemność. Dzięki temu wiemy jeszcze ile urządzeń możemy naładować, zanim zabraknie w nim energii i trzeba go będzie podpiąć do gniazdka.

Jeśli natomiast chodzi o porty, to mamy dwa gniazda USB-C, jedno o mocy 100 W, natomiast drugie o mocy 45 W. Pozwala to ładować praktycznie wszystkie laptopy ze złączem USB-C dostępne na rynku. Jest również gniazdo USB-A o mocy 120 W, a łączna moc wszystkich trzech portów wynosi 200 W.

Sam powerbank można natomiast ładować mocą 65W, co dzięki czemu uzupełnienie jego akumulatora zajmuje jedynie 2 godziny. Producent deklaruje, że jego sprzęt może nam ośmiokrotnie naładować model iPhone SE 2020, a także 1,3 razy uzupełnić baterię w MacBooku Pro.

Przenośna bateria kosztuje w przeliczeniu na złotówki około 220 zł.

powerbank

Źródło

You may also like...