Znakomite brzmienie w BeoLab 14 od Bang & Olufsen

Jeden z najlepszych na rynku producentów sprzętu RTV, jakim jest Bang & Olufsen, uraczył nas kolejnym zestawem głośnikowym pochodzącym z rodziny BeoLab.

Model BeoLab 14 to zupełnie nowa kategoria systemów głośnikowych w rodzinie urządzeń firmy Bang & Olufsen. Na czym polega ta nowość? Przede wszystkim na dość nietypowym jak na tę firmę wzornictwie.

Owszem, produkty Bang & Olufsen charakteryzują się bardzo nowoczesnym wzornictwem, lecz te jest naprawdę zaskakujący, ponieważ głośniki wyglądają jak talerzyki na długich podstawkach. System dostępny jest w wersji 4.1 oraz 5.1, a każdy z głośników wyposażony jest w niezależny wzmacniacz, dzięki czemu udało się osiągnąć bezprecedensowy poziom jakości dźwięku. Subwoofer posiada ponadto dodatkowy wzmacniacz dla wszystkich głośników.

Satelitarne głośniki tego zestawu wykonano z anodyzowanego aluminium i wyposażono w wymienne maskownice, dostępne w całej gamie kolorów (czerwony, błękitny, biały, czarny, srebrny oraz szary), dzięki czemu system można zintegrować z kolorystyką wnętrza naszego salonu.

BeoLab 14, jak przystało na głośniki firmy Bang & Olufsen, to wyższa półka cenowa. Zestaw 4.1 kosztuje 3995 USD, natomiast zestaw 5.1 to wydatek 4395 USD. Nikt nie mówił, że będzie tanio.

Źródło: Multivu.com

You may also like...