Znamy chińskie oraz indyjskie ceny OnePlus 6

Premiera OnePlus 6 jest już coraz bliżej, więc warto już teraz dowiedzieć się ile trzeba będzie zapłacić za nowy smartfon. Udało nam się poznać chińskie oraz indyjskie ceny tego modelu.

Chińska firma OnePlus już wkrótce wprowadzi na rynek kolejną generację swego smartfona, dzięki któremu wyrobiła niezłą pozycję na rynku producentów sprzętu mobilnego. Mowa o OnePlus 6, który do sprzedaży wejdzie prawdopodobnie już za kilka tygodni. Już teraz wiemy jednak ile trzeba będzie za ten model zapłacić.

W sieci pojawiły się doniesienia dotyczące cen nowego smartfona na chińskim rynku. Wynika z nich, że do sklepów trafią trzy warianty różniące się ilością pamięci użytkowej oraz operacyjnej. Najtańszy kosztować ma 3299 juanów, czyli w przeliczeniu 523 dolary. Za warianty ze 128 GB pamięci flash zapłacimy 3799 juanów, czyli około 602 dolary. Najdroższa będzie wersja z 256 GB pamięci, która kosztować ma 4399 juanów, a więc 697 dolarów. Dodam także, że dwa pierwsze warianty mają 6 GB RAM, natomiast ostatni 8 GB RAM.

Teraz poznaliśmy także ceny tego modelu w Indiach. Według źródła, wariant z 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci flash, ma kosztować w przeliczeniu 523-569 dolarów, wersja 6 GB/128 GB została wyceniona na 569-660 dolarów, zaś za wariant 8GB / 256 GB zapłacimy 692-753 dolary.

Pamiętajmy oczywiście, że powyższe ceny nie są oficjalne, więc ostatecznie mogą się nieco różnić. Jeżeli jednak są prawdziwe, to OnePlus 6 zapowiada się bardzo interesująco. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że dostanie Snapdragona 845 oraz spory wyświetlacz.

OnePlus 6

Źródło: True-tech.net

You may also like...