Znamy europejskie ceny Galaxy Watch5; będzie droższy niż poprzednik

Najnowsze przecieki zdradziły nam ile trzeba będzie w Europie zapłacić za smartwatcha Samsunga. Europejskie ceny Galaxy Watch5 zaczynają się od 299 euro, a kończą na 539 euro za model Pro.

Już niebawem Samsung zaoferuje nam swój najnowszy smartwatch z rodziny Galaxy Watch. Sprzęt wprawdzie nie miał jeszcze swej oficjalnej premiery, ale liczne przecieki ujawniły nam nie tylko jego specyfikację techniczną i wygląd. Teraz poznaliśmy również europejskie ceny Galaxy Watch5 i nie jest to dobra wiadomość dla fanów marki planujących zakup nowego zegarka.

Jak zwykle Samsung przygotowuje kilka wariantów zegarka, różniących się wielkością oraz technologią łączności, a do tego dochodzi jeszcze wariant Pro. Rozpiętość cenowa jest więc całkiem szeroka, jednak trzeba mieć świadomość tego, że trzeba będzie zapłacić więcej niż za poprzedni model. W momencie premiery, Galaxy Watch4 kosztował na rynkach europejskich 269 euro. Cena podstawowego wariantu nowego modelu, będzie natomiast wyższa o 30 euro.

A tak kształtują się ceny poszczególnych wersji zegarka:

Galaxy Watch5

  • 40 mm Bluetooth – 299 euro
  • 40 mm LTE – 349 euro
  • 44 mm Bluetooth – 349 euro
  • 44 mm LTE – 399 euro

Galaxy Watch5 Pro

  • 45 mm Bluetooth – 489 euro
  • 45 mm LTE – 539 euro

Jak łatwo zauważyć, 40 mm wariant nowego modelu jest o 30 euro droższy niż poprzednika. Natomiast o 50 euro drożej zapłacimy za 44 mm wersję. Wiemy też, że smartwatch będzie dostępny w kolorze szarym, srebrnym oraz różowego złota.

Wersja Pro będzie oferowana z szafirowym szkłem chroniącym wyświetlacz, co może usprawiedliwiać cenę o 50 euro wyższą od poprzednika. Model ten będzie dostępny w kolorze czarnym i srebrnym.

Europejskie ceny Galaxy Watch5

Źródło

You may also like...