Znamy wymagania i datę premiery pecetowej wersji Monster Hunter World

Jeden z chińskich sklepów przypadkiem ujawnił wymagania techniczne pecetowej wersji Monster Hunter World. Są nieco wyższe niż można oczekiwać.

Wiemy już, że wydana w zeszłym roku na konsole nowa odsłona serii Monster Hunter, pojawi się również na komputery osobiste. Produkcja ukaże się w sierpniu, a nam udało nam się poznać wymagania techniczne pecetowej wersji Monster Hunter World

Należący do koncernu Tencent chiński sklep WeGame, ujawnił je nieco przedwcześnie. Dzięki temu wiemy, że część użytkowników komputerów, będzie musiała sięgnąć do swych portfeli, by zafundować swemu sprzętowi mały upgrade. O ile bowiem wymagania minimalne są jeszcze znośne, o tyle te rekomendowane wymagają już znacznie mocniejszego sprzętu.

W przypadku minimalnych musimy posiadać procesor Intel Core i5-4460 z 8 GB RAM, kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 760, 25 GB wolnego miejsca na dysku oraz Windowsa 7. Wymagania rekomendowane zawierają procesor Intel i7-3370, 8 GB RAM, kartę grafiki NVIDIA GeForce GTX 1060 oraz 25 GB wolnego miejsca i Windowa 7.

Capcom potwierdził właśnie datę premiery pecetowej wersji tej gry. Ukaże się ona 9 sierpnia, a jej dystrybucją zajmie się platforma Steam. Producent zapewnił, że posiadacze komputerów mogą oczekiwać tej samej dodatkowej zawartości co użytkownicy konsoli. Zostanie ona jednak udostępniona w późniejszym terminie i ma być darmowa. Niestety przynajmniej na początku, gra nie będzie wspierała modów.

Dodam, że najnowsza odsłona popularnej serii, zdobywa popularność w błyskawicznym tempie. Tylko w ciągu trzech dni sprzedało się 5 mln kopii, co uczyniło ją najszybciej sprzedającą się grą w historii Capcomu. Konsolową edycję tej produkcji możecie kupić na tej stronie.

wymagania techniczne pecetowej wersji Monster Hunter World

Źródło: Twitter.com

You may also like...