Sea Of Thieves może dostać tryb Battle Royale

Wydane kilka miesięcy temu pirackie MMO Sea Of Thieves, może otrzymać zdobywający coraz większą popularność Battle Royale i również taki otrzymać. Taki plan zasugerował jeden z dyrektorów Rare.

Posiadacze gry Sea Of Thieves, która 20 maja ukazała się na PC oraz Xboxa One, wciąż narzekają na wszechobecną nudę. Rare oczywiście próbuje z nią walczyć, zapowiadając kolejne DLC. Firma może też planować wzbogacenie swej produkcji w tryb Battle Royale, który w ostatnim czasie zyskał ogromną popularność.

Oczywiście nie jest to jeszcze oficjalna informacja, ale to właśnie zasugerował w najnowszym wywiadzie Mike Chapman, dyrektor ds. designu w Rare. Nie byłoby to takim złym pomysłem, gdyż Sea Of Thieves oferuje rozgrywkę PvP, umożliwiając graczom walkę na lądzie i na morzu.

Chapman oczywiście nie powiedział otwarcie, że taki tryb powstaje, gdyż nie ma go nawet w ustalonej na ten rok mapie drogowej. Ale nie można wykluczyć, że pojawi się w przyszłym roku. Dyrektor zapewnił jednak, że Rare nie chce tworzyć kolejnej kalki tego co oferuje np. Fortnite. Jeśli więc firma zdecyduje się na stworzenie takiego trybu, to zaoferuje graczom bardziej unikalny sposób rozgrywki.

Dodam, że w tym roku Sea Of Thieves dostanie łącznie pięć nowych dodatków. A jeśli chcielibyście zakupić tę grę, to zapraszam do tego sklepu.

Sea Of Thieves

Źródło: Gameinformer.com

You may also like...