Android 8.0 przyniesie nowy interfejs kamery dla Galaxy A8

Samsung potwierdza, że Galaxy A8 oraz A8+ wkrótce dostaną aktualizację do Androida 8.0 Oreo. Przyniesie ona również nowy interfejs kamery oraz obsługę Dolby Atmos.

Wkrótce lista smartfonów Samsunga zaktualizowana do Androida 8.0 Oreo, wzbogaci się o dwa kolejne modele, mianowicie Galaxy A8 i A8+. Wskazuje na to zaktualizowana instrukcja użytkownika umieszczona na stronie producenta. Nie precyzuje wprawdzie kiedy miałoby to nastąpić, ale zawarte w niej informacje są dość wyraźnym sygnałem sugerującym, że tak właśnie będzie.

Instrukcja opisuje także kilka nowych funkcji, które nowa aktualizacja systemowa ze sobą przyniesie. Jedną z nich jest wsparcie dla formatu audio Dolby Atmos, a drugą zupełnie nowy interfejs aparatu fotograficznego. Wsparcie dla Dolby Atmos zostało już udostępnione dla niektórych modeli smartfonów, a teraz dostaną je kolejne urządzenia. Dzięki temu ich posiadacze będą mogli liczyć na znacznie lepszą jakość oferowanego dźwięku. Z kolei nowy interfejs użytkownika kamery, będzie bardzo zbliżony do tego co oferuje rodzina Galaxy S9.

Teraz pozostało jedynie poczekać na potwierdzenie oficjalnej daty premiery nowej aktualizacji, co miejmy nadzieję nastąpi już niebawem.

Galaxy A8

Galaxy A8

Źródło: Galaxyclub.nl

You may also like...