Zrób sobie selfie w World of Warcraft

Selfie opanowały już na dobre media społecznościowe, a teraz powoli wkraczają do gier wideo. Jedną z pierwszych produkcji, w których bohater mógł sobie zrobić selfie było Grand Theft Auto 5, a wkrótce taka możliwość pojawi się również w World of Warcraft.

Blizzard doskonale wie, że aby utrzymać ponownie rosnącą populację grających w World of Warcraft, należy im nieustannie serwować nowe atrakcje. Kolejne zmiany przyniesie Patch 6.1, który zostanie już niebawem udostępniony.

Aktualizacja dostarczy m.in. ulepszone modele postaci dla Blood Elfów, jednej z ostatnich ras, która nie została jeszcze odświeżona, a która otrzyma lepsze tekstury oraz animacje. Pojawi się także zakładka dla Heirloomów, a także nowe sposoby ich kupowania

Największą ze zmian będzie jednak możliwość zrobienia sobie selfie przez każdą z naszych postaci. I nie jest to bynajmniej żart, lecz jak najbardziej prawdziwa funkcja, nad którą pracuje Blizzard. Aby było to możliwe, gracze otrzymają nowy przedmiot o nazwie S.E.L.F.I.E. Camera. Używanie go ma się odbywać w taki sam sposób jak w przypadku innych przedmiotów, a do naszej dyspozycji oddane zostanie specjalne menu, które pozwoli zrobić zdjęcie bohaterowi. Co więcej, bohater może także robić odpowiednie miny, a więc sławne dzióbki także mają być obecne. Będą też filtry jak w prawdziwym aparacie.

Dodam, że aparat będzie można zdobyć w zupełnie nowej, 4-godzinnej misji wykonywanej przez pomocników, która kosztować ma 20 zasobów garnizonu.

Źródło: Battle.net

You may also like...