Kolejne przecieki zdradzają wyposażenie Oppo Find X2

Najnowsze przecieki ujawniają kolejne szczegóły specyfikacji Oppo Find X2. Smartfon dostanie więc 6,5″ ekran OLED, który będzie miał odświeżanie na poziomie 120 Hz.

Chińska firma Oppo przygotowuje się do premiery następcy modelu Oppo Find X, wprowadzonego na rynek latem 2018 roku. To jeden z bardziej interesujących telefonów tego producenta, ze względu na oferowane wyposażenie. Posiada bowiem mechaniczny moduł aparatu fotograficznego. Wysuwa się on w całości, gdy chcemy robić zdjęcia, a składa się z podwójnej tylnej kamery oraz pojedynczej przedniej. Dzięki takiej konstrukcji, ekran może rozciągać się na cały przedni panel i nie znajdziemy w nim żadnych dziur.

Inżynierowie producenta już pracują nad kolejnym modelem, który nazywa się Oppo Find X2, a kolejne przecieki ujawniają czego możemy po nim oczekiwać. Nowe informacje zdradzają parametry wyświetlacza. Zakrzywiony ekran będzie miał 6,5″ i rozdzielczość 3168 x 1440 pikseli, a także matrycę w technologii OLED.

Zgodnie z nową modą, wyświetlacz zaoferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz. W przeciwieństwie do Samsunga Galaxy S20, ta wartość ma być jednak dostępna przez cały czas, niezależnie od ustawionej rozdzielczości. Użytkownik będzie więc mógł wybrać, czy w Full HD+ oraz QHD+ chce mieć zwykłe 60 Hz, czy też dużo płynniejsze 120 Hz.

Oppo Find X2 otrzyma również Snapdragona 865, a także modem 5G. Możemy ponadto oczekiwać nowej technologii autofokusa, która jest następcą autofokusa Dual Pixel. Interesującą cechą nadchodzącego sprzętu, będzie również bezprzewodowe ładowanie o mocy aż 50 W.

Na tę chwilę to wszystko co wiemy o nowym smartfona. Niewykluczone, że jego prezentacja odbędzie się podczas MWC 2020, a wówczas dowiemy się jeszcze nam zaoferuje.

Oppo Find X2

Źródło

You may also like...