Premiera ekskluzywnej wersji Xiaomi Mi Watch dopiero w lutym

Jeśli czekacie na ekskluzywną wersję smartwatcha Xiaomi Mi Watch, to musicie uzbroić się w cierpliwość. Jego debiut producent przełożył bowiem dopiero na luty przyszłego roku.

W zeszłym miesiącu do chińskich sklepów trafił smartwatch Xiaomi Mi Watch. To pierwszy zegarek tego producenta oferowany pod szyldem marki Mi, który w dodatku wygląda bardzo podobnie do konkurencyjnego Apple Watch. Nowy sprzęt ma wiele nowoczesnych rozwiązań, a oferowany jest w przeliczeniu za 186 dolarów.

Oprócz standardowej wersji zegarka, chińska firma ma w planach także bardziej ekskluzywną jego wersję o nazwie Premium Edition. Ten wariant posiada szafirowe szkło chroniące wyświetlacz przez zarysowaniami oraz ramkę wykonaną ze stali nierdzewnej. Producent wycenił go na 286 dolarów, zaś do sprzedaży miał trafić jeszcze w tym roku.

Wiemy już, że firmie nie uda się dotrzymać tego terminu. Na oficjalnym koncie producenta w serwisie Weibo pojawiło się oświadczenie w tej sprawie. Firma informuje w nim, że premiera Premium Edition odbędzie się dopiero w lutym przyszłego roku. Powodem opóźnienia jest konieczność zapewnienia odpowiednich zapasów sprzętu, by każdy chętny miał szansę go zakupić.

Niewykluczone też, że pojawiły się jakieś problemy techniczne, ale producent nie chciał wdawać się w szczegóły.

Xiaomi Mi Watch

Źródło

You may also like...