ORIGIN PC z akcesoriami dla graczy

Do tej pory firma ORIGIN PC, oferowała całe komputery przeznaczone dla graczy, wysokiej klasy maszyny stworzone po to, by oferować najwyższą wydajność. Teraz firma rozszerza katalog swych produktów o akcesoria.

W ofercie znalazły się trzy nowe produkty, mianowicie klawiatura, myszka oraz podkładka pod mysz, zaprojektowane specjalnie dla tej firmy z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach gier komputerowych. BlackWidow Ultimate to w pełni mechaniczna, przewodowa klawiatura na USB, wyposażona w system pozwalający zapisać do dziesięciu różnych profili użytkownika. Podczas nocnej zabawy przyda się natomiast czerwone podświetlenie o pięciu poziomach natężenia. Sprzęt kosztuje 140 dolców.

Nieco tańsza jest myszka Taipan, za którą należy zapłacić 80 dolarów. Wyposażona w wysokiej klasy sensor 8200 DPI oraz ergonomiczną obudowę i sporo programowalnych przycisków, będzie naszym wiernym towarzyszem zabawy.

Dobra myszka nie może się może się obyć bez odpowiedniej podkładki. Taką ORIGIN PC również posiada w swej ofercie, a nazywa się ona Goliathus i kosztuje 20 dolarów. Jest wykonana z materiału i wyposażona w gumową podstawkę zapobiegającą ślizganiu się podczas gry.

Źródło: Katabyte.com

You may also like...