Honor V30 Pro ma jedne z najlepszych aparatów na rynku

Eksperci z DxOMark przetestowali aparaty w najnowszym Honor V30 Pro. Urządzenie otrzymało średnią ocenę 122 punktów, która dała mu drugie miejsce w zestawieniu smartfonów z najlepszymi aparatami na rynku.

Huawei jeszcze nie jest największym producentem smartfonów, ale na pewno produkuje sprzęt z najlepszymi aparatami. Tak przynajmniej wskazuje zestawienie DxOMark, w którym telefony chińskiej marki zajmują obecnie trzy pierwsze miejsca. Do tej pory należały do nich dwie pozycje podium, ale teraz dołączył do nich model Honor V30 Pro, który serwis właśnie przetestował. Nowy produkt chińskiej marki uzyskał średnią ocenę 122 punktów. Złożyły się na nią 133 punkty za zdjęcia oraz 100 punktów za wideo.

Eksperci docenili potrójny aparat tylny, w którym główny 40 MP sensor Sony IMX600 ma technologię Quad-Bayer RYYB oraz podwójną optyczną stabilizację obrazu. Jest także 12 MP soczewka szerokokątna f/2.2 oraz 8 MP soczewka z 3-krotnym zoomem optycznym. Takie wyposażenie pozwala wykonywać świetne zdjęcia bez względu na warunki. Aparat świetnie radzi sobie szczególnie przy słabym oświetleniu, a jego największymi zaletami jest wysoka jakość detali oraz mało szumów. Ocenę obniżają jednak sporadyczne problemy z działaniem autofokusa.

Smartfon nieźle radzi sobie także z nagrywaniem wideo. Tutaj jednak także występują pewne problemy z autofokusem. Do zalet zaliczyć można odwzorowanie kolorów, stabilizację oraz ekspozycję.

Jeśli więc chcecie kupić smartfon, który będzie robił świetne zdjęcia, to może warto rozważyć najnowszy produkt chińskiego koncernu. Z pełną treścią testu zapoznacie się natomiast na tej stronie.

Honor V30 Pro

Źródło

You may also like...