ZTE A2017 w GFXBench

Mamy za sobą już kilka miesięcy nowego roku, więc producenci smartfonów zaczynają prezentować swe najnowsze konstrukcje, które wprowadzą na rynek w przeciągu następnych miesięcy. Jednym z bardziej obiecujących modeli jest ZTE A2017.

ZTE nie jest może firmą należącą do tej samej ligi co Samsung, czy Apple, ale jej również udaje się podbijać rynek urządzeń mobilnych. A jedną z najnowszych propozycji może wzbudzić spore zainteresowanie.W benchmarku GFXBench pojawiła się bowiem specyfikacja techniczna modelu ZTE A2017, który będzie kolejnym smartfonem wyposażonym w najnowszego Snapdragona 820. A patrząc na to co znajdzie się pod jego maską, można odnieść wrażenie, że firma chce stworzyć rywala dla Samsunga Galaxy S7, czy też innych flagowych modeli.

ZTE A2017 oprócz wspomnianego Snapdragona 820 taktowanego zegarem 2,1 GHz i współpracującego z jednostką graficzną Adreno 530, zostanie wyposażony w 5,5″ wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Znajdziemy w nim także 4 GB RAM, 64 GB pamięci flash, 21 Mpix kamerę tylną z nagrywaniem filmów w 4K oraz 8 Mpix kamerę przednią, a także Androida 6.0.1 Maeshmallow.

Tanie smartfony z Androidem

ZTE nie ujawnia na razie kiedy nowy model trafi do sprzedaży oraz ile trzeba będzie za niego zapłacić. Nie da się jednak zaprzeczyć, że specyfikacja sprzętu robi wrażenie, a znając strategię sprzedaży chińskich producentów, jego cena nie powinna być wygórowana.

Źródło: Gfxbench.comYou may also like...