ZTE Axon 5G będzie miał swą premierę na MWC 2019

ZTE będzie jedną z kilku firm, które na targach MWC 2019 zaprezentują smartfony z technologią 5G. Chiński koncern pokaże tam nowy model ZTE Axon 5G.

W przyszłym tygodniu odbędą się w Barcelonie targi telekomunikacyjne MWC 2019, na których zjawią się producenci sprzętu mobilnego z całego świata. Wielu z nich zaprezentuje tam swe najnowsze urządzenia wspierające technologię 5G, której start nastąpi za parę tygodni.

Wśród nich nie zabraknie chińskiego koncernu ZTE, który również ma w planach prezentację swego nowego produktu. Firma właśnie umieściła na portalu Weibo reklamę informującą iż pokaże na targach nowy smartfon. Materiał reklamowy sugeruje, że nadchodzący produkt będzie urządzeniem należącym do rodziny Axon. Nie znamy szczegółów jego wyposażenia ZTE Axon 5G, ale będzie to raczej flagowiec, więc możemy oczekiwać procesora Snapdragon 855.

Dodam, że technologia 5G nie jest dla koncernu ZTE obca. Chińska firma pracuje nad nią już od kilku lat, zaś na zeszłorocznej edycji MWC mieliśmy okazję zobaczyć prototyp telefonu. Teraz będziemy mogli obejrzeć finalne i w pełni funkcjonalne urządzenie.

ZTE Axon 5G

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...