ZTE Grand X 3 – ciekawy smartfon za niewielkie pieniądze

Chińskie smartfony przyzwyczaiły nas do tego, że kosztują niewielkie pieniądze, a wcale nie są gorsze od produktów Sony, HTC, czy LG. Kolejnym modelem, który spełni nasze potrzeby i nie wyrwie dużej dziury w portfelu jest ZTE Grand X 3.

Nowy model chińskiej firmy ZTE jest sprzętem, który będzie dostępny w sieci Cricket Wireless w ofercie prepaidowej za kwotę 129,99 dolarów. Smartfon posiada 5,5″ ekran HD z matrycą IPS i napędzany jest 1,3 GHz procesorem ze stajni Qualcomma, a konkretnie mówiąc czterordzeniowym Snapdragonem 210 z jednostką graficzną Adreno 304. Pamięci operacyjnej zainstalowano w nim 2 GB natomiast użytkowej mamy 16 GB z możliwością jej powiększenia kartą microSD o maksymalnie 64 GB.

Tylny aparat z matrycą 8 Mpix dysponuje autofokusem oraz lampą błyskową LED, jak również funkcją detekcji twarzy i nagrywa filmy w 720p/30 fps. Przednia kamera ma 2 Mpix. Jest tu także spora bateria o pojemności 3800 mAh, zaś system operacyjny to Android 5.1 Lollipop.

Zobacz najtańsze smartfony z Androidem i iOS

ZTE Grand X 3 oferowany jest z usługą Axon Passport 2.0. Jest to program, który zapewnia m.in. nieograniczoną liczbę napraw gwarancyjnych oraz wsparcia technicznego w zakresie konfiguracji sprzętu, aktualizacji oprogramowania i wymiany zniszczonego egzemplarza na nowy. Plan jest darmowy przez dwa lata i obejmuje m.in. zalanie wodą oraz pęknięty ekran bez limitów napraw. Dodatkowo sprzęt ubezpieczany jest na 100 dolarów w razie zgubienia lub kradzieży.

Źródło: Zteusa.com

You may also like...