ZTE nubia Red Magic 3 najszybszym smartfonem według AnTuTu

AnTuTu opublikowało kolejne zestawienie najwydajniejszych smartfonów na rynku. W czerwcu tytuł ten przypadł ganingowemu modelowi ZTE nubia Red Magic 3.

Gamingowe smartfony to nowa kategoria sprzętu mobilnego, stworzonego by zaspokoić duże potrzeby fanów cyfrowej rozrywki. Są to więc urządzenia konstruowane pod kątem zapewnienia płynnego działania wymagających gier, wyposażone w mocne procesory i dużą ilość pamięci RAM. Nic więc dziwnego, że w porównaniu do zwykłych smartfonów, ich wydajność jest na wysokim poziomie.

Potwierdza to najnowsze zestawienie najwydajniejszych smartfonów, przygotowane przez popularny benchmark AnTuTu. Na pierwszym miejscu czerwcowego zestawienia po raz kolejny uplasował się model ZTE nubia Red Magic 3. Dodam, że chiński smartfon już drugi miesiąc z rzędu utrzymał ten tytuł, wyprzedzając m.in., Xiaomi Black Shark oraz Xiaomi Mi 9 Explorer.

Poza podium znalazła się zwykła wersja Xiaomi Mi 9, ale również OnePlus 7 Pro oraz Meizu 16s. Dalsze miejsca zajęły OnePlus 7 i Redmi K20 Pro. Natomiast na dwóch ostatnich miejscach Top 10 znalazły się flagowce Samsunga, czyli Galaxy S10 oraz S10+.

Pamiętajmy, że powyższa klasyfikacja powstała w oparciu o wyniki uzyskane w benchmarku. Tymczasem niekoniecznie muszą mieć odzwierciedlenie w normalnym użytkowaniu telefonu. Za to w grach faktycznie mogą rozwinąć skrzydła, szczególnie że specjalne systemy pozwalają wówczas wykorzystać w pełni ich moc obliczeniową.

ZTE nubia Red Magic 3

Źródło: Antutu.com

You may also like...