ZTE Nubia X wyprzedana w 57 sekund. 100 tys. telefonów trafiło w ręce klientów

Każdy kto chciał zakupić nowy smartfon ZTE Nubia X, musiał być niezwykle szybki. Pierwsza partia 100 tys., egzemplarzy rozeszła się w czasie poniżej minuty.

W zeszłym tygodniu chińska firma ZTE zaprezentowała swój najnowszy flagowiec, charakteryzujący się niezwykłą konstrukcją. ZTE Nubia X posiada bowiem dwa wbudowane wyświetlacze umieszczone po obu stronach obudowy. Natomiast do odblokowania każdego z nich służy oddzielny czytnik odcisków. Nie znajdziemy w nim natomiast przedniej kamery do selfie. Pod maską siedzi z kolei bardzo mocny procesor.

Jak można było oczekiwać, ten nietypowy smartfon zainteresował wiele osób. Pierwsza błyskawiczna sprzedaż zorganizowana przez producenta, zakończyła się dosłownie w mgnieniu oka. Przygotowane przez firmę 100 tys. telefonów, wyprzedało się w czasie zaledwie 57 sekund. W ofercie były trzy wersje kolorystyczne oraz trzy konfiguracje różniące się ilością wbudowanej pamięci i wszystkie rozeszły się niczym ciepłe bułeczki.

Najtańszy wariant smartfona oferowany jest w cenie 473 dolarów, a jest to wersja posiadająca 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci flash. Wersja 8/128 GB kosztuje 530 dolarów, zaś 8/256 GB to wydatek 602 dolarów. Już 11 listopada odbędzie się kolejna błyskawiczna sprzedaż, więc będziecie mieli kolejną szansę zakupu telefonu, jeśli za pierwszym razem się nie udało.

ZTE Nubia X

Źródło: Weibo.com

You may also like...