ZTE Spro 2: kieszonkowy projektor już w T-Mobile

Kilka miesięcy temu operator T-Mobile zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży kieszonkowego projektora współpracującego ze smartfonami i wyposażonego w system Android. Teraz firma spełniła swą obietnicę i rozpoczęła dystrybucję tego urządzenia.

Kiedyś projektory były dużymi urządzeniami, wymagały zasilania sieciowego i w pełni zaciemnionego pomieszczenia. Dziś film na dużym ekranie możemy oglądać dosłownie wszędzie, gdyż pojawiły się projektory kieszonkowe zasilane wbudowanym akumulatorem, do których używania wystarczy kawałek równej ściany.Takim też urządzeniem jest ZTE Spro 2, który sieć T-Mobilne wprowadziła właśnie do swej oferty. Wspomniany produkt nie jest typowym pico-projektorem, lecz w zasadzie tabletem z 5-calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 720p, wyposażonym w projektor oraz Androida. Można więc używać go jako typowy tablet, czyli pobierać aplikacje, sprawdzać pocztę, a nawet przeglądać internetowe strony.

Sercem tego urządzenia jest bowiem czterodzeniowy procesor ze stajni Qualcomma taktowany zegarem 2,1 GHz, którego połączono z 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci użytkowej powiększanej kartą microSD. Całość zasilana jest dużą baterią o pojemności 6300 mAh.

Najważniejszym elementem ZTE Spro 2 jest oczywiście projektor wyposażony w żarówkę o dającą 200 lumenów świata, kontrast 4000:1 i wyświetlający obraz o maksymalnej przekątnej 120″.

ZTE Spro 2 kosztuje w T-Mobile 499,99 dolarów, ale można go też wziąć z 24-miesięczną umową, płacąc 20,84 dolary miesięcznie.

Źródło: T-mobile.comYou may also like...