Bezprzewodowa ładowarka Samsunga na trzy smartfony

Samsung wprowadził właśnie na rynek rosyjski zupełnie nową ładowarkę do smartfonów. Model EP-PA710 przeznaczony jest do ładowania bezprzewodowego i równocześnie może ładować aż trzy smartfony.

Wszyscy znamy okrągłe ładowarki bezprzewodowe Samsunga, przeznaczone do uzupełniania energii baterii w topowych modelach smartfonów, wyposażonych odpowiednią technologię indukcyjną.Teraz Samsung wprowadza do sprzedaży w Rosji kolejny model, który wygląda już nieco inaczej. EP-PA710 nie jest już okrągły lecz prostokątny, co jak zapewnia producent, będzie lepiej współgrać z wystrojem mieszkania. Nie wiem dlaczego tak właśnie uznał, ale nie jest to istotne.

Znacznie ważniejsza jest funkcjonalność sprzętu, a ta jest całkiem spora. Produkt posiada bowiem dwie maty w technologii Qi, pozwalające równocześnie ładować bezprzewodowo dwa smartfony. W dolnej krawędzi producent umieścił jeszcze port USB, który umożliwia ładowanie trzeciego urządzenia, choć już w bardziej tradycyjny sposób. Ładowarka jest więc doskonałym urządzeniem dla nieco większych rodzin, w których każda posiada własne urządzenie mobilne.

Niestety cena tego produktu nie została podana, ale nie powinien być dużo droższy od poprzedniej wersji ładowarki.

Źródło: Samsung.comYou may also like...