11 kwietnia premiera Samsung Galaxy Note 8.0 w Stanach Zjednoczonych

11 kwietnia w Stanach Zjednoczonych trafi do sklepów Samsung Galaxy Note 8.0 w wersji Wi-Fi. Urządzenie to jest ostatnie z serii Samsung Galaxy Note.

To znane urządzenie, na początku tego roku było pokazywane w Barcelonie na Mobile Word Congress 2013, tym razem przybywa do Stanów Zjednoczonych bez funkcji wykonywania połączeń telefonicznych. Tablet ten posiada 8-calowy wyświetlacz, 2GB pamięci RAM i czterordzeniowy procesor Exynos 1,6GHz.Przy zakupie otrzymamy również dostęp do Dropboxa z pojemnością 50GB przez okres 2 lat (jeśli jesteś nowym członkiem), 1 miesiąc wolnego nieograniczonego strumieniowego odtwarzania muzyki z Samsung Music Hub, i 25$ kredytu Google Play po zarejestrowaniu urządzenia. Za te 25$ można zakupić wszystko co chcecie do tej ceny w sklepie Google.

Urządzenie będzie dostępne za 399,99$, począwszy od połowy kwietnia. Będzie także można nabyć szereg akcesoriów, które obejmują okładki w kolorze białym, różowym, szarym lub zielonym, ładowarki sieciowe, adaptery USB i HDMI, i wiele więcej.

Źródło: SlashGear

You may also like...