Vivo Xplay z technologią śledzenia oczu

Im bliżej premiery Vivo Xplay, tym więcej dowiadujemy się na temat funkcjonalności tego ciekawego smartfon z chińskim rodowodem, który niebawem pojawi się w sprzedaży.

Pisałem już, że Vivo Xplay otrzyma własną wersję asystenta Siri, będącego odpowiednikiem technologii używanej przez Appe, a teraz pojawiły się kolejne informacje dotyczące możliwości słuchawki. Dowiedzieliśmy się, że telefon zostanie wyposażony w technologię śledzenia oczu użytkownika, jak również możemy zapoznać się z fotkami wykonywanymi przez zainstalowaną w nim 13 Mpix kamerę.Wspomniana technologia śledzenia oczu, podobna do tej, którą Samsung chce wykorzystać w Galaxy S4, pozwoli automatycznie przewijać strony internetowe oraz dokumenty tekstowe. Na razie funkcja nie do końca działa tak jak powinna, ale w finalnej wersji telefonu powinno to zostać poprawione.

Jeśli chodzi o fotografie, to niestety w sieci nie ma obrazków w oryginalnej wielkości i musimy się zadowolić tylko ich miniaturkami, ale mimo to widać, że sensor od Sony, radzi sobie całkiem dobrze.

Źródło: Mtksj.com

You may also like...