Nokia D1C w dwóch wariantach

Najnowsze przecieki z chińskich źródeł sugerują, że Nokia D1C może być dostępna w dwóch wariantach. Będą się od siebie różnić nie tylko rozmiarem wyświetlacza, ale też specyfikacją techniczną.

Wiemy już na pewno, że Nokia w przyszłym roku powróci na rynek smartfonów, co koncern niedawno oficjalnie potwierdził. Nie znamy natomiast wszystkich modeli urządzeń, które fińska firma zamierza nam zaproponować.Z tego co nam wiadomo, pod szyldem Nokii będzie oferowanych kilka modeli urządzeń, począwszy od niskobudżetowców, a skończywszy na flagowcach. Oczywiście nie będą one produkowane przez fiński koncern, którzy użyczy tylko swej marki, natomiast wytwarzaniem i sprzedażą zajmą się chińskie firmy.

Najwięcej na razie wiadomo na temat modelu Nokia D1C wyposażonym w Androida i właśnie pojawiły się kolejne doniesienia, które rzucają nieco więcej światła na jego specyfikację techniczną. Już wcześniejsze doniesienia wspominały o ekranie Full HD oraz procesorze Qualcomm Snapdragon 430, który będzie jego sercem.Najnowsze informacje mówią jednak, że możemy spodziewać się nie jednego, lecz dwóch wariantów tego modelu o różnej specyfikacji. Podstawowy model posiadać 5″ ekran 1080p, 2 GB RAM oraz 13 Mpix tylny aparat. Będzie także model Plus, który otrzyma 5,5″ ekran, 3 GB pamięci RAM oraz 16 Mpix aparat.

Są to oczywiście tylko spekulacje, ale już 27 marca będziemy mogli poznać oficjalną specyfikację tego urządzenia. Nokia planuje go bowiem pokazać podczas odbywających się w Barcelonie targów Mobile World Congress.

Źródło: Nokiapoweruser.com

You may also like...