YAAO 6000: smartfon z 10 900 mAh baterią

W większości smartfonów dostępnych w sprzedaży, baterie mają pojemność około 3000 mAh. Tymczasem na rynek trafił właśnie smartfon YAAO 6000, który może się pochwalić gigantyczną pojemnością akumulatora, wynoszącą aż 10 900 mAh.

Baterie to najsłabszy element flagowych smartfonów, gdyż wyczerpują się w błyskawicznym tempie i wiele modeli trzeba doładowywać w ciągu dnia. Użytkownicy smartfona o nazwie YAAO 6000, nie będą jednak mieli z tym problemu.YAAO 6000 to przeznaczone na rynek chiński urządzenie, którego producent w kwestii zasilania nie szedł na żadne kompromisy. Wpakował bowiem do niego baterię o olbrzymiej pojemności 10 900 mAh. Jest ona więc około trzykrotnie większa od średniej pojemności akumulatorów dostępnych w modelach innych producentów.

Co więcej, bateria jest wyjmowana, więc można ją szybko wymienić na świeżo naładowaną jeśli kupimy zapasową, a to z pewnością znacznie podniesie funkcjonalność urządzenia.

YAAO 6000 nie jest urządzeniem z górnej półki, lecz dość słabym niskobudżetowcem. Wyposażono go w 5,5″ ekran 720p, a także czterordzeniowy procesor MediaTek MT6735. Dysponuje on również 1 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci użytkowej, którą można rozszerzyć kartą microSD. Sprzęt posiada także 13 i 5 Mpix aparaty.Ten nietypowy smartfon nie jest może szczególnie wydajny, ale z pewnością nie wyrwie dziury w naszym portfelu. Można go bowiem kupić za 220 dolarów, a dostaniecie go w chińskim sklepie JD.com.

Źródło: Jd.com

You may also like...