15-minutowy gameplay zdradza kolejne szczegóły Cyberpunk 2077

Zgodnie z obietnicą CD Projekt RED udostępniło najnowszy gameplay z gry Cyberpunk 2077. Materiał jest całkiem obszerny, gdyż trwa aż 15 minut i zawiera wiele informacji.

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej oczekiwaną grą w naszym kraju jest rodzima produkcja Cyberpunk 2077. Powstający od ponad siedmiu lat projekt zaczyna coraz bardziej nabierać kształtu i poznajemy go coraz lepiej.

Kilka dni temu, podczas targów Gamescom 2019 odbyła się zorganizowana za zamkniętymi drzwiami prezentacja nowej gry. Mogli ją obejrzeć tylko wybrani, więc CD Projekt RED obiecał, że przygotuje materiał z tejże prezentacji i udostępni go publicznie. Firma spełniła właśnie swą obietnicę i teraz każdy może obejrzeć najnowszy gameplay.

A jest co oglądać, gdyż materiał trwa aż 15 minut i przedstawia wiele nowych scen. Możemy na nim zobaczyć m.in., specjalizacje klas, takie jak Strong Solo i Netrunner. Stron Solo to specjalizacja wykorzystująca modyfikacje zapewniające wzrost siły fizycznej. Postać wówczas nie tylko lepiej radzi sobie podczas walki wręcz, ale też może wykopać drzwi oraz posługiwać się cięższym uzbrojeniem. Netrunner to z kolei klasa stworzona do dyskretnego przemieszczania się, hakowania urządzeń itp.

Przypomnę tylko, że Cyberpunk 2077 oficjalnie pojawi się w sprzedaży 16 kwietnia przyszłego roku. Gra ukaże się na PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Będzie też dostępna na platformie Google Stadia, co niewątpliwie będzie wielką zaletą. Nie musimy bowiem kupować mocnego peceta, by zagrać w nową produkcję.

Premiera Cyberpunk 2077

Źródło

You may also like...