20 tys sztuk LG G6 sprzedanych w jeden dzień

LG pochwaliło się pierwszymi wynikami sprzedaży swego najnowszego flagowca LG G6, który w zeszłym tygodniu pojawił się w Korei Południowej. W pierwszy dzień debiutu nowego produktu, klienci kupili ponad 20 tysięcy egzemplarzy.

Pod koniec zeszłego tygodnia do sprzedaży trafił LG G6, najnowszy flagowiec koreańskiego giganta, który rywalizować ma między innymi z takimi modelami jak Galaxy S8, Apple 7s, czy też Huawei P10.Smartfon na razie pojawił się tylko na rodzimym rynku producenta, ale już można powiedzieć, że radzi sobie całkiem nieźle. Kilka dni temu pisałem, że podczas przedsprzedaży prowadzonej przez cały ubiegły tydzień, zamówiono około 40 tysięcy egzemplarzy tego modelu.

Teraz LG pochwaliło się ile sztuk zeszło w ciągu pierwszego dnia od debiutu. Było ich łącznie nieco ponad 20 tysięcy, co można uznać za niezły wynik. Dla porównania w pierwszym dniu sprzedaży LG G5, do rąk klientów trafiło tylko 15 tysięcy sztuk.

Przypomnę, że to na razie wynik tylko z jednego kraju, ale już wkrótce model ten pojawi się także na innych rynkach i wówczas będzie można lepiej ocenić jak radzi sobie na tle konkurencji.

Źródło: News1.kr

You may also like...