2018 LG V30 z nowymi funkcjami aparatu

Podczas targów MWC 2018, firma LG zaprezentuje odświeżoną wersje swego flagowca. Model 2018 LG V30 zostanie wzbogacony o kilka nowych funkcji związanych z aparatem, wykorzystujących sztuczną inteligencję.

Na targach w Barcelonie raczej nie zobaczymy LG G7. Firma niedawno poinformowała, że smartfon wraca na deskę kreślarską i zostanie zaprojektowany od nowa. Nie oznacza to jednak, że południowokoreański koncern przybędzie na MWC 2018 z pustymi rękami. Firma pokaże tam odświeżoną wersję swego flagowca z serii V, mianowicie 2018 LG V30. Już teraz poznaliśmy część funkcji nowego sprzętu, związanych z obsługą aparatu fotograficznego, którą zajmie się sztuczna inteligencja.

Technologia zapewni m.in., nową generację systemu rozpoznawania i analizy obiektów oraz zarekomenduje odpowiedni tryb pracy aparatu, zapewniający najlepszy efekt. Pojawi się także funkcje skanowania kodów QR, wyszukiwania obrazów, robienia zdjęć posiłkom, fotografowania panoramy, filmy poklatkowe i slow-motion.

W planach jest także funkcja o nazwie Vision AI, która przypominać będzie w działaniu Bixby Vision. To opcja rozpoznawania obiektów oraz ich wyszukiwania w sklepie. Jeśli spodoba się nam kurtka, którą zobaczymy na mijanej osobie, wystarczy zrobić jej zdjęcie. Vision AI następnie samodzielnie ją rozpozna i wyszuka oferty w internetowych sklepach.

To nie wszystko, gdyż funkcja dodatkowo będzie automatycznie dobierać ustawienia aparatu do aktualnych warunków. Przeanalizuje m.in., kąt, kolory, a nawet odbicia światła, proponując optymalne ustawienia, by zdjęcie wyszło jak najlepsze.

Więcej szczegółów na temat możliwości 2018 LG V30, poznamy już za kilka dni.

2018 LG V30

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...